LA COMEDIA

SEXEM KE ŠTĚSTÍ

sobota 26.9.2020

Stella je ve svých šedesáti letech skutečnou odbornicí na oživení intimních manželských hrátek. Proto se na ni obrátí stárnoucí Norbert, který není spokojen s intimním soužitím se svou mladší manželkou Hedvikou. Norbert a Stella si jsou evidentně sympatičtí. Stellin o deset let mladší manžel Robert, značně unavený neustálými experimenty své partnerky, si najde někoho mladšího. Jeho milenka Hedvika je ovšem shodou okolností manželkou Norberta. A tak se terapeutická sezení poněkud vymykají kontrole.

Skvěle odehrané divadlo napsané jedním z protagonistů Jakubem Zindulkou. Diváci měli možnost se uvolnit a pobavit se nad tématem jistě každému blízkým. Možná se někteří i poučili... :-)