RODINNÁ NEDĚLE NA MAJÁKU

neděle 26.5.2019

Tradiční kulturní a zábavný program pro celou rodinu proběhl tentokrát i s vystoupením dětí z MŠ se školní kapelou ZUŠ. Skvěle se poslouchala živá hudba (skupina ISARA), velký úspěch nejen u dětí měla pohádka divadla Hvozdná (O princi Jakubovi) a stejně tak ochutnávka vegetariánských specialit paní Lenky Šlahorové. Závěr odpoledne patřil Zahradní slavnosti ZUŠ, kde se představila celá plejáda školních souborů a kapel ZUŠ Bojkovice.

K hojně navštívenému a na kulturní zážitky bohatému programu přispěl nemalou měrou také moderátor celého odpoledne David Vacke, člen souboru Slováckého divadla, a čestný člen Klubu Maják.

Všichni účastníci si zaslouží velký dík!