OPEN STAGE

TRABANDITA Jarda Svoboda - sólové vystoupení

sobota 10.2.2018

Jarda Svoboda, frontman Trabandu, oslavil padesáté narozeniny a k nim si nadělil své první sólové album, nazvané prostě "Solo". Jde o písně, které Svoboda nastřádal během svého vystupování a hudebně volně navazují na Trabandí album "Přítel člověka". Jarda nám zde představil čerstvého padesátníka s jeho typickou tváří. Opírá se o zvuk svého charakteristického harmonia, který je právě od alba "Přítel člověka" nosným prvkem Trabandu, i o oduševnělé texty, ve kterých si hraje s tématy lásky, víry i vztahu člověka k přírodě. Oproti živelnému Trabandu je Jardův sólový projev intimnější a komornější, ale nechybí mu nic z obvyklé melodičnosti a lyričnosti.

Díky za mimořádný a občerstvující hudební zážitek :-)