KONCERT

NOVOROČNÍ KONCERT pod záštitou starosty města Bojkovice

úterý 9.1.2018

Již tradiční Novoroční koncert pod záštitou starosty města Bojkovice pana Mgr. Petra Viceníka nás neminul ani tentokrát :-) Tentokrát mu vévodil legendární český vokálně-instrumentální soubor Linha singers, který slaví již více než 50 let úspěchy nejen na našich, ale také světových pódiích. A to také díky mezinárodní pěvecké řeči "pavadavadam" ... Svými špičkovými výkony a líbezným zvukem vytvořil všem přítomným mimořádný slavnostní zážitek.

Starosta města Bojkovice Mgr. Petr VIceník v závěru večera pronesl pár slov jako novoroční zdravici spoluobčanům a pozval je ke společnému symbolickému přípitku.