ZA POZNÁNÍM

Budoucnost může znát každý

čtvrtek 6.2.2014

Každý člověk může rozšiřovat svou mozkovou kapacitu a užívat ji na více procent, s tím souvisí i rozvoj a odhalení skrytých talentů a schopností v sobě. Na otázky typu Jaké dominantní talenty máte Vy nebo Vaše dítě?, Potýkáte se s partnerskými nebo zdravotními problémy? odpovídají nové vědní obory dispoziční prognostika a neokybernetika. Člověk dnešní doby netuší skrytou příčinu svých těžkostí a nemocí, ale může ji poznat a také změnit.

Přednášela Mgr. Daniela Kvardová, členka sdružení NOETIS, zabývajícího se zmíněnými obory. Ti, kteří v osvětlení jejich metod našli výzvu pro sebe sama, se mohou těšit na další setkání - sledujte naše webové stránky.