POZVÁNKA DO ZUŠky

HUDEBNÍ PODZIMní slavnost

středa 24.10.2012

HUDEBNÍ PODZIMní slavnost uspořádala Základní umělecká škola Bojkovice na oslavu přicházejícího podzimu, jeho barevnosti a barevnosti školy ... představily se totiž žánrově různé soubory a kapely žáků školy. V entré ve vestibulu ty komornější (dua, pěvecký sboreček) a v sále pak větší soubory (lidová muzika a školní kapely).

Ve druhé části muzicírování se k dětem přidala vsetínská kapela Žamboši, která si pak vzala "vlastní slovo" ve svých písních a završila koncertní program na úrovni těch, kteří hraním naplňují svůj život i v dospělosti.

Při odchodu z příjemné a pohodové atmosféry podvečera mohli účastníci chvíli ještě pozorovat ohňovou show před školou.