ONDŘEJ RUML

čtvrtek 1.9.2011

1. září zahájil sezónu i nový školní rok v ZUŠ Bojkovice mladý talentovaný zpěvák a hudebník Ondra Ruml, který na sebe poprvé upozornil v pěvecké soutěži X-FACTOR 2008. Dnes se kromě své sólové dráhy věnuje rolím v českých muzikálech (Johanka z Arku, Kudykam, Quasimodo

Na pódiu Majáku se Ondra představil jako nápaditý a věci znalý kumštýř. Od vlastních improvizací a skladeb nahrávaných v několika hlasech na looper přímo před očima diváků přes písně Hapky/Horáčka za vlastního doprovodu na kytaru až k přepracovaným skladbám jiných autorů bavil publikum, zapojoval ho do zábavy a přitom předváděl vynikající pěvecké i hudební výkony. Nikdo neodcházel ze sálu bez mimořádného kulturního zážitku.