Výstava prací žáků ZUŠ HAVĚŤ VŠELIJAKÁ a KOUZLA PŘÍRODY

čtvrtek 23.6.2011

Slavnostní absolventskou vernisáží byla jako každý rok zahájena výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ Bojkovice. Tentokrát bylo oceněno 6 absolventů a vernisáž obohatilo a zpestřilo vystoupení tanečního oboru, který se držel i v choreografiích výtvarného tématu ...

Petra Skočovská a Natálie Bienertová, které v tomto školním roce výtvarný obor vedly, připravily se svými třídami projekty HAVĚŤ VŠELIJAKÁ a KOUZLA PŘÍRODY inspirované světem zvířat a hmyzu, živým světem, který nás obklopuje a jeho nádhera nás nepřestává překvapovat... "Havěť všelijaká" pod vedením P. Skočovské získala ocenění v Národní soutěži ZUŠ - postup z krajského kola do celostátní přehlídky nejúspěšnějších. Vystavena bude v průběhu celého příštího šk. roku ve Šternberku.