BESEDA k TV seriálu Znamení koně

neděle 27.2.2011

Nový seriál ČT, který se vysílá od 11. února, se natáčel také na Zlínsku. Filmové ateliéry Zlín připravily pro Klub Maják a jeho návštěvníky krátkou besedu s ukázkami a vyprávěním hostů - tvůrců a protagonistů seriálu. Koproducentem vedle ČT byly totiž právě zlínské FA.

Vyprávění k historii vzniku a průběhu natáčení seriálových dílů měl připraveno producent Ing. Zdeněk Skaunic, Viktor Mayer a hostem byl také jokej Jan Demele. Přes nízkou účast návštěvníků se podařilo vytvořit příjemnou atmosféru a přítomní diváci se dozvěděli spoustu zajímavostí ze světa filmařů a také jaké nástrahy v tomto byznyse číhají na tvůrce i protagonisty. Besedu doplnila projekce videoklipu s úvodní písní a krátký dokument o natáčení seriálu.